בניית אתר אינטרנט
מרץ 2, 2022

בניית אתרים באינטרנט אשר יהיו מותאמים למנועי חיפוש כמו גוגל מצריך עבודה של חברה המתמחה ובעלת ניסיון בקידום אתרים. לכן, כאשר אנחנו בוחרים בחברה שתבנה לנו אתר רצוי ואף מומלץ לעבוד מול חברה הנותנת את שני השירותים יחד.

BetterWeb עיצוב ובניית אתרים מתמחה במספר תחומים: בניית אתרים רגילים ,בניית אתרים קטנים-מיניסייט, בניית לוגו לעסקים ולאנשים פרטיים, בניית אתר אינטרנט לעסק קטן ,קידום אתרים במנועי חיפוש, פרסום אתרים באינטרנט ומתן ייעוץ שיווקי ופרסומי באינטרנט.

בניית אתר אינטרנט בחברת BetterWeb מותאמת באופן אישי ללקוח תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים ומקצועיות גבוהה.

חשוב שבניית אתרך יהיה מותאם עבור גוגל ובעבור שאר מנועי חיפוש שיוכלו לקרוא את אתרך בדרך הכי טובה, דבר אשר יגרום לדירוג גבוהה בתוצאות החיפוש במנועי חיפוש. מהם הדברים החשובים והבסיסיים עליך לקחת בחשבון שבונה האתרים שלך יעשה?

בחירת דומיין

בחירת דומיין הינו חשוב מאד בקידום אתרים. בחר דומיין לאתרך שיהיה קל וקצר. שם הדומיין צריך ומומלץ שיהיה אותו שם של העסק. בחירת דומיין בשיטה זו תעזור ותקל בפרסום אתרך בשיטת SEO. משיקולי SEO יש עדיפות לרכישת דומיין פרימיום עם ותק וקישורים נכנסים – שיטה זו מקצרת את תקופת הקידום הנדרשת בכדי להגיע למיקומים ריאליים בגוגל. באשר לסיומת הדומיין, צריך להבין שיש לה יותר משמעות מיתוגית מאשר השפעה על הקידום. כך שאם האתר שלכם בעברית הגיוני ללכת על סיומת .co.il אבל באותה מידה אין שום פסול לבחור בדומיין כגון topgreet.com לדוגמה אם אתם מקימים אתר שמציג ברכות לאירועים, ימי הולדת וכד'.

  • העלאת האתר בהקדם – ככל שאתרך בעל וותק כך יזכה האתר לדירוג טוב יותר ויהיה נחשב לאמין יותר.
  • טכנולוגיות אסורות ולא מומלצות בבניית אתר – לא מומלץ לבנות אתר ב FLASH או ב FRAME. שיטות אלו יגרמו לגוגל בעיקר לא לקרוא את אתרך, דבר המקשה לבצע אופטימיזציה לאתך וסריקת האתר ע"י העכבישים של מנועי החיפוש.
  • סידור הקודים באתר – בכדי שאתרך יוכל להיקרא טוב ע"י מנועי החיפוש, ישנה חשיבות רבה על הקודים והתגים באתר.
  • תוכן ומילות מפתח – ככל שהתוכן יותר רלוונטי וערוך נכון עם מילות מפתח נכונות וממוקדות, כך האתר יופיע בתוצאות החיפוש במיקומים טובים יותר. רצוי לערוך מחקר מילים מעמיק כדי לדעת מהם מילות החיפוש המשתלמות והחזקות ביותר.

בטרם בחירת חברה לבניית האתר חשוב להבין את השלבים בתהליך בניית אתר באינטרנט. יש לדעת ולסדר בראש או בכתב בטרם בניית האתר את הדברים החשובים עוד לפני תחילת עבודת בניית אתר אינטרנט. זכור כי תכנון בניית האתר הוא תהליך שיחסוך לך הרבה בעתיד.

הנה לפניכם מספר שלבים מומלצים לתכנון ובנייית אתרכם בצורה טובה ויעילה:

שלב ראשון – איפיון מקצועי

לאחר שכבר אתם יודעים מה אתם רוצים שיהיה לכם ,פחות או יותר, ובחרתם בחברה שתבנה לכם את האתר, הגיע הזמן לשבת עם נציג החברה ולסכם איתו את פרטי האתר, תכניו, מבנה האתר ועיצובו.

רצוי שעוד בשלב הראשוני, לפני שבאתם לחברה שבונה לך את האתר, לבוא עם דוגמאות של רעיונות מאתרים שונים, להגדיר את מטרת האתר, האם הוא אתר מכירתי או תדמיתי, צבע האתר, סוג הכפתורים. ככל שתבוא עם יותר פרטים על אופיו של האתר, ככה יהיה קל יותר לאפיין אותו בזמן תכנון בניית האתר עם אותו נציג חברה שתבנה לך את האתר.

שלב שני – עיצוב האתר

לאחר סיום איפיון האתר ולאחר שסיכמתם עם החברה בחוזה את כל הנושאים, מרגע זה מתחילה העבודה. עיצוב האתר הוא השלב השני אך גם הראשון בבניית האתר. בשלב זה החברה תבנה לך עיצוב לאתר לאחר השלב הראשון שהיה איפון האתר.

עיצוב האתר הוא שלב מאד חשוב, שכן זהו הרושם הראשוני של הלקוח והגולש בו נפגש לראשונה. לכן, יש להיות מעורבים ואף מומלץ לקחת חלק בשיתוף עיצוב האתר עם מעצב החברה בכדי שעיצוב האתר יגיע לרמה המקובלת והטובה ביותר בהסכמת שני הצדדים.

שלב שלישי – שלב הפיתוח והכנסת התכנים

בשלב הפיתוח רוב העבודה היא בידי החברה. המתכנתים והמעצבים עובדים בשלב זה יחד ואילו הלקוח ממתין בסבלנות. לאחר סיום הפיתוח והכנסת התכנים לאתר, האתר מוכן להעלותו לרשת. מומלץ לבקש מהחברה בטרם העלאת האתר לשלוח לכם בקובץ או שיראו לכם איך נראה האתר רגע לפני העלאתו. זאת בכדי שתוכלו לעשות את השינויים האחרונים אם צריך בטרם יעלה ויופיע ברשת.

שלב רביעי – אישור סופי של האתר והעלאתו לרשת

לאחר האתר מוכן אחרי כל התיקונים שהיו צריכים לעשות ובוצעו באישור הלקוח, זהו הרגע בו אפשר לעלות את האתר לרשת ולהפוך אותו נגיש לכולם.

שלב חמישי – טיפול שוטף – בשעה טובה האתר שלך עלה.

אחרי עבודה ארוכה, בדיקות אין סופיות שהכל עלה כמו שתוכנן – האתר באוויר. חשבתם שהעבודה הסתיימה ? טעיתם. לאחר סיום בניית האתר והעלאתו, עכשיו מתחילה ממש העבודה-יש לתחזק את האתר, להוסיף ולעדכן מוצרים

ותכנים באופן שוטף ועוד.

שלב שישי – פרסום האתר במנועי חיפוש – הרבה חברות אשר מצעות ללקוחותיהם את שירותי בניית אתרים אינם מציעות שירות זה.

משמעות הדבר הוא שאותם אתרים אינם בנויים בצורה קריאה וטובה עבור מנועי חיפוש. השילוב של בניית אתרים ופרסום אתר באינטרנט תחת אותו קורת גג תגרום להוזלות בהוצאות בתווך הארוך ותראה מקצועית יותר.

בניית אתרי אינטרנט הוא צעד ראשוני בתהליך שיווק ופרסום אתרך. קידום האתר במנועי חיפוש הינו שלב חובה ואף טבעי לאתר שלך להופיע במנועי חיפוש. לא כל בונה אתרים הוא מקצועי הקידום אתרים. לעיתים בונה אתרים עושים טעויות מאד משמעותיות בניסיון לעשות קידום אתרים בצורה אסורה, שעליה האתר ייענש ויסולק מתוצאות החיפוש. יש לך עכשיו אתר אינטרנט ומקומו באינטרנט, אך כיצד יגיעו אליך אם אינך מקודם במנועי החיפוש בתוצאות הראשונות .יש מליוני אתרים ברשת ואתה אחד מהם .השילוב של בניית אתר ופרסום אתר במנועי חיפוש הוא שילוב מנצח בכדי שיראו אותך יותר גולשים ובכך יבואו יותר לקוחות פוטנציאלים.

לקבלת מידע וייעוץ חינם בעניין בניית אתרים או קידום אתרים במנועי חיפוש אנא צרו עמנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם.

 

מילות מפתח: בניית אתר באינטרנט |עיצוב ובניית אתרים | הקמת אתרים | אתר אינטרנט